Atskats: FK Ķīm.fak pret FK Zeļļi

8. novembrī pirmo reizi LU Futbola līgas 16/17 sezonas ietvaros tikās FK Ķīm. fak un FK Zeļļi.

Par spīti dzelžainai FK Ķīm. fak. aizsardzībai mača rezultātu pirmie atklāja FK Zeļļi futbolisti, kā arī puslaiks beidzās ķīmiķiem nelabvēlīgu 0:2.
Arī otro puslaiku Zeļļi iesāka pārsvarā kontrolējot bumbu, taču savu momentu izcīnīja ķīmiķis Rūdolfs Rozenvalds uzsākot uzbrukumu no savas aizsardzības zonas, apspēlējot visus pretinieku komandas spēlētājus un raidot bumbu tuvajā stūrī. Rezultāts 1:2.

Aizvien vairāk momentu izcīnīja ķīmiķi, taču neveiksmīgi nospēlējot savā zonā tika zaudēti vēl vieni vārti. 1:3. Pēc tam ķīmiķi sāka spēlēt agresīvāk, taču tas nevainagojās ar panākumiem, tika zaudēti vēl vieni vārti. Tā arī mačs beidzās ar rezultātu 1:4.

Nākamo spēli aizvadīs FK Ķīm. Fak. 17. novembrī 20:30 pret FK Vefiņš.

Rakstu sagatavoja: Krišs Dāvids Labsvārds

Autors: Baiba Pērkone