Jaunumi

LU Futbola līgas sezona jau rit pilnā sparā, aizvadītas 4 spēļu kārtas jeb vairāk kā puse no pirmā apļa, tāpēc jāuzraksta neliels kopsavilkums par to, kā tad šis futbola gads iesācies arī „FK Ķīm. Fak.” komandai.

Arī šosezon spēļu kalendārs mūs nav lutinājis un jau pirmās spēles ir bijušas jāaizvada ar saviem tiešajiem konkurentiem un, iespējams, galvenajiem pretendentiem uz čempiona titulu – „Odes” un „ET” komandām – ar kurām, starp citu, tikāmies arī pirmssezonas pārbaudes spēlēs.

FK Ķīm. Fak. – Odes 2:2

Kā jau atklāšanas spēle, tā izvērtās ļoti nervoza. Ātri ieguvām divu vārtu pārsvaru, bet tikpat ātri to arī zaudējām un 2. puslaikā par spīti nemitīgiem centieniem uzvaru izraut tomēr neizdevās un rezultāts tāds pats, kā pēc 20 minūtēm – 2:2.

FK Ķīm. Fak. – ET 3:3

Iespējams aizraujošākā komandas spēle tās pastāvēšanas vēsturē ar viennozīmīgi dramatiskāko noslēgumu, jo vēl spēles 39. minūtē ķīmiķiem piederēja šķietami drošs pārsvars rezultātā – 3:1, tomēr pretinieki parādīja raksturu un, pēdējā minūtē nomainot vārtsargu pret 5. laukuma spēlētāju, izrāva fantastisku neizšķirtu, kas mums kalpos par labu mācību turpmākajās spēlēs.

FK Ķīm. Fak. – Kaijas 3:0

Pagājušās sezonas Seria B uzvarētāji, parādīja, ka šosezon netaisās samierināties ar pastarīšu statusu un izrādīja nopietnu pretestību un cīņassparu visas spēles garumā. Tikai pateicoties dzelžainai komandas disciplīnai un pašatdevei izdevās noturēt mūsu vārtus neieņemtus un svinēt pirmo uzvaru šosezon.

FK Ķīm. Fak. – Zoļik 6:1

Spēle pret komandu, kas pavasarī kļuva par vicečempioniem, nesolījās būt vieglāka par iepriekšējām, turklāt Zoļik mums vienmēr ir bijuši neērti pretinieki. Pērn abas spēles noslēdzās ar vienādu rezultātu (2:2) un vēl gadu pirms tam arī netika noskaidrots uzvarētājs (3:3). Ķīmiķi jau no spēles sākuma uzņēmās iniciatīvu, tomēr kliboja momentu realizācija, bet Zoļik atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Puslaika vidusdaļā izdevās pirmajiem atklāt rezultātu. Tomēr nesaprašanās aizsardzībā jau nākamajā epizodē noslēdzās ar ielaistiem vārtiem un rezultāta izlīdzināšanos uz tablo. Puslaika pārtraukumā gan devāmies ar labāku noskaņojumu, jo vadību izdevās atgūt. Otrajā puslaikā Zoļik sāka spēlēt aktīvāk un arvien vairāk bīstamu momentu veidojās pie mūsu vārtiem, tomēr aizsardzība spiedienu izturēja un rezultātu papildinājām tikai mēs, uzstādot galarezultātu 6:1 un izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.

Nākamā spēle, 11. decembrī, pret pašreizējiem līderiem – „Komandas dvēsele” – komandu, kas 4 spēlēs izcīnījusi 4 uzvaras un tabulā mūs apsteidz par 4 punktiem. Tā būs arī pēdējā spēle šajā gadā, tāpēc ceram uz kārtīgu līdzjutēju atbalstu tribīnēs.