Ķīmiķu dienu programma

50. Ķīmiķu dienu programma

50.Ķīmiķu dienas sāksies piektdien 12. maijā ar svētku gājienu un atklāšanu, uz kuru aicināti visi studenti, absolventi, pasniedzēji, protams, arī visi tie, kuriem ķīmija vienmēr ir bijusi sirdī. Pulcēsimies plkst. 10:00 pie LU DAC karogu mastiem, lai dotos gājienā un plkst. 12:00 jau atgriezīsimies pie DAC, lai atklātu 50. Ķīmiķu dienas.

Sestdienā, 13. maijā notiks labdarības pasākums un nakts orientēšanās. Šogad ķīmiķi rādīs ko māk pansionātam “Dzintara melodijas”. Mēs ne tikai darīsim labus darbus šajā sestdienā, bet arī orientēsimies pa nakti. Orientēšanās būs gan priekš auto, gan gājējiem. Sāksim orientēties plkst. 23:00. Pieteikuma anketa. Nolikums atrodams šeit.

Pirmdiena, 15. maijs ir pasākumiem pilna diena. Jau no paša rīta būs iespēja atcerēties bērnības spēli paslēpes, mūsu spēlē ”Atrodi kolēģi!”, reģistrēšanās būs foajē plkst. 10:00, meklēšana norisināsies līdz 16:30. Nolikums atrodams šeit. Savukārt jau plkst. 16:00 visi kopā pasportosim un pafotogrāfēsim, mūsu foto orientēšanā! Orientēties varēs gan ejot kājām, gan braucot ar velosipēdu. Pieteikuma anketa. Nolikums atrodams šeit.

Otrdienā, 16. maijā turpināsim tradīcijas un plkst. 10:00 pārbaudīsim cik erudīti esam Erudīcijas konkursā, un vakarā varēsim atpūsties Spēļu naktī plkst. 18:00, visa veida spēles un katrs varēs pierādīt, ka ir labākais dažādu spēļu turnīros. Erudīcijas konkursa nolikums šeit. Erudīcijas konkurss norisināsies 217.telpā un Spēļu nakts 108.auditorijā.

Trešdienā, 17. maijā jau pusdienas laikā plkst. 12:00 mēs pārsteigsim visus ar Zelta eksperimentu šovu! Ne tikai eksperimenti tiks rādīti šajā dienā, jau plkst. 14:00 studenti un pasniedzēji rādīs kādi ir viņu hobiji neskaitot eksperimentēšanu laboratorijās. Hobiju priekšnesumi tik demonstrēti 621.auditorijā, bet ir plānota arī izstāde visu nedēļu 6.stāvā. Hobiju pieteikuma anketa.

Ceturtdienā, 18. maijā plkst. 20:00 pulcēsimies LU DAC , kur notiks gada labākā balle – Ķīmiķu dienu balle! Arī šogad apbalvosim Zelta ķīmiķus. Muzikāli mūs priecēs grupa „The Citizens”! Bez pārsteigumiem neiztikt! Balli atklāsim LU DAC lielajā Magnum (106.) auditorijā.

Piektdienā, 19. maijā plkst. 12:00, pēc lieliskas balles, varēsim intervēt pasniedzējus un uzzināt daudz jauna Preses konferencē! Tā norisināsies LU DAC 223.telpā.

Sestdienā un svētdienā, 20.-21. maijā notiks Ķīmiķu dienu sporta spēles. Sporta spēles norisināsies “Ratniekos”. Uz sporta spēļu vietu tiks nodrošināts autobuss no fakultātes sestdien plkst. 9:00, kas nogādās sportot gribētājus uz “Ratniekiem” un svētdienas dienā atpakaļ uz Rīgu. Uz “Ratniekiem” vari doties arī ar savu privāto auto, ja sirds vēlas. Pieteikuma anketa. Nolikums atrodams šeit.