Ķīmiķu dienu programma

51. Ķīmiķu dienu programma

51.Ķīmiķu dienas sāksies piektdien 11. maijā ar svētku gājienu un atklāšanu, uz kuru aicināti visi studenti, absolventi, pasniedzēji, protams, arī visi tie, kuriem ķīmija vienmēr ir bijusi sirdī. Pulcēsimies plkst. 11:00 pie LU DAC karogu mastiem, lai dotos gājienā un plkst. 12:00 jau atgriezīsimies pie DAC, lai atklātu 51. Ķīmiķu dienas. Savukārt 23:00 satiksimies foajē, lai uzsāktu nakts auto orientēšanos. Pieteikuma anketa.  Nolikums atrodams šeit.

Sestdienā, 12. maijā dosimies pārgājienā “Limbaži – Skulte”, pa vecām dzelzceļa sliedēm nedaudz vairāk kā 20 km  garumā. Pietiekuma anketa. Sīkāka informācija un ieteicamais ekipējuma saraksts šeit.

Pirmdiena, 14. maijs ir pasākumiem pilna diena. Jau no paša rīta būs iespēja atcerēties bērnības spēli – paslēpes, mūsu spēlē ”Atrodi kolēģi!”, reģistrēšanās būs foajē plkst. 10:00, meklēšana norisināsies līdz 16:30. Nolikums atrodams šeit. Savukārt jau plkst. 17:00 visi kopā pasportosim un pafotogrāfēsim, mūsu foto orientēšanā! Orientēties varēs gan ejot kājām, gan braucot ar velosipēdu. Nolikums atrodams šeit. Pieteikuma anketa.

Otrdienā, 15. maijā turpināsim tradīcijas un plkst. 10:00 pārbaudīsim cik erudīti esam Erudīcijas konkursā, un vakarā varēsim atpūsties Spēļu naktī plkst. 18:00, visa veida spēles un, kur katrs varēs pierādīt, ka ir labākais dažādu spēļu turnīros un spēlē “Es mīlu Tevi ĶF.”  Erudīcijas konkursa nolikums šeit. Erudīcijas konkurss norisināsies 601.telpā un Spēļu nakts 108. un 109. auditorijā.

Ceturtdienā, 17. maijā plkst. 20:00 pulcēsimies LU DAC , kur notiks gada labākā balle – Ķīmiķu dienu balle! Arī šogad apbalvosim Zelta ķīmiķus. Muzikāli mūs priecēs grupa „Audiokvartāls”!  Balli atklāsim LU DAC lielajā Magnum (106.) auditorijā.

Sestdienā un svētdienā, 19.-20. maijā notiks Ķīmiķu dienu sporta spēles. Sporta spēles norisināsies “Ratniekos”. Uz sporta spēļu vietu tiks nodrošināts autobuss no fakultātes sestdien plkst. 9:00, kas nogādās sportot gribētājus uz “Ratniekiem” un svētdienas dienā atpakaļ uz Rīgu. Uz “Ratniekiem” vari doties arī ar savu privāto auto, ja sirds vēlas. Pieteikuma anketa. Nolikums atrodams šeit.