Ķīmiķu dienu programma

52. Ķīmiķu dienu programma

52.Ķīmiķu dienas sāksies piektdien 10. maijā ar svētku gājienu un atklāšanu, uz kuru aicināti visi studenti, absolventi, pasniedzēji, protams, arī visi tie, kuriem ķīmija vienmēr ir bijusi sirdī. Pulcēsimies plkst. 10:00 LU DAC foajē, lai dotos gājienā, un plkst. 11:30 jau atgriezīsimies pie DAC, lai atklātu izstādi “Ķīmisko elementu periodiskā tabula”, uzreiz pēc tam 12:00 tiekamies pie LU DAC karogu mastiem, lai atklātu 52. Ķīmiķu dienas. Savukārt vakarā satiksimies foajē, lai uzsāktu nakts auto orientēšanos. Nolikums. Pieteikuma anketa.

Sestdienā un svētdienā, 11.-12. maijā notiks Ķīmiķu dienu sporta spēles. Sporta spēles norisināsies “Ratniekos”. Uz sporta spēļu vietu tiks nodrošināts autobuss no fakultātes sestdien plkst. 9:00, kas nogādās sportot gribētājus uz “Ratniekiem” un svētdienas dienā atpakaļ uz Rīgu. Uz “Ratniekiem” vari doties arī ar savu privāto auto, ja sirds vēlas. Iepazīsties ar nolikumu. Neaizmirsti aizpildīt pieteikuma anketu.

Pirmdiena, 13. maijs Jau no paša rīta būs iespēja atcerēties bērnības spēli – paslēpes, mūsu spēlē Atrodi kolēģi!”, reģistrēšanās būs foajē plkst. 10:00, meklēšana norisināsies līdz 16:30. Nolikums.

Otrdienā, 14. maijā turpināsim tradīcijas un plkst. 10:00 un 12:00 pārbaudīsim cik erudīti esam Erudīcijas konkursā, un vakarā varēsim atpūsties Spēļu naktī plkst. 18:00, visa veida spēles un, kur katrs varēs pierādīt, ka ir labākais dažādu spēļu turnīros.

Trešdien, 15.maijā visi kopā izkustēsimies un pafotogrāfēsim mūsu foto orientēšanā! Orientēties varēs gan ejot kājām, gan braucot ar velosipēdu. Reģistrēšanās sāksies no plkst. 16:00. Nolikums. Pieteikuma anketa.

Ceturtdienā, 16. maijā plkst. 19:00 pulcēsimies LU DAC , kur notiks gada labākā balle – Ķīmiķu dienu balle! Arī šogad apbalvosim Zelta ķīmiķus. Muzikāli mūs priecēs grupa „The Citizens”!

Piektdien, 17.maijā paņemsim brīvdienu un uzkrāsim spēkus, lai jau

Sestdien, 18.maijā visi kopā dotos pārgājienā pa skaisto Amatas senieleju no Melturiem līdz Ieriķiem. ĶD 2019 pārgājiena nepieciešamo mantu saraksts Pieteikuma anketa.

Seko līdzi aktualitātēm arī fakultātes facebook kontā.

Paldies mūsu atbalstītājiem: