LU SP Studentijas Akadēmija 2016

Studentijas akadēmija_plakātsEsi studentijas pārstāvis? Tici, ka studiju procesa jautājumi ir svarīgāki par fakultātes balli? Vientuļos vakaros sapņo par bāzes finansējuma palielinājumu izglītībai? Tad nu lūk! Kā vecie un pieredzējušie, tā jaunie un svaigie akadēmiskie cīkstoņi ir laipni gaidīti gada izglītojošākajā LU SP seminārā – “Studentijas Akadēmija“, kurš norisināsies no š. g. 4. līdz 6. martam mūsu pašu LU atpūtas un konferenču kompleksā “Ratnieki“. Jo kas gan ir studentijas pārstāvis, ja tas nav apbruņots ar zināšanām par aktuālākajiem problēmjautājumiem, akadēmiskajām norisēm un Latvijas Unversitātēs iekšējās virtuves detaļām?

Kā jau Akadēmijā, te sev noderīgas zināšanas un prasmes spēs iegūt ikviens – gan tie, kuri tikko sākuši savas gaitas plašajā studentijā, gan arī tie, kuri ne vienu vien akadēmisku kauju jau pārcietuši. Šoreiz, kamēr jaunie iepazīsies ar pamatlietām, pieredzējušie varēs paralēli ķerties uzreiz vērsim pie ragiem un risināt aktuālās problēmas, kā arī pārrunāt pre-seminārā iegūtās atziņas. Bez lekcijām, diskusijām un viesiem gan no LU, gan citām augstskolām, semināra laikā dalībnieki varēs piedalīties simulācijā, kur tiks izspēlētas iespējamās problēmsituācijas fakultātē.

Kā jau ierasts – īpaši gaidīti tiek tie brašie studenti, kuri ir aktīvi studējošo pārstāvji studiju programmu padomēs un domēs. Gaidām arī akadēmisko lietu aktīvistus un entuziastus, gan vienkārši arī tās zinātkārās dvēseles, kuras vēlas iegrimt vēl dziļāk līdzdalības procesos Latvijas Universitātē. Tāpēc nenokavē savu iespēju, piesakies gada izglītojošākajam studentijas projektam, aizpildot šo anketu. Pieteikšanās norisināsies līdz 24. februāra plkst. 23.59, atlases rezultāti tiks paziņoti līdz 26. februārim.Naktsmītnes un transportu nodrošina LU SP. Dalība Latvijas Universitātes studentiem seminārā ir bez maksas. Akadēmisko cīnītāju un dalībnieku vietu skaits ir visai ierobežots, tāpēc nepalaid garām savu iespēju.

Paldies arī mūsu atbalstītājiem! Šogad mūs atbalsta Fazer, Armgate, Banana car, Coffee inn, Pērnes, Cinamon, Orbit, Wok to Walk unMemory water.

LU SP Studentijas Akadēmijas 2016 orgkomitejas vārdā,
Zane Ozoliņa
Epasts: zane.ozolina1@gmail.com
Tel.n. 28307377

Autors: Oskars Valtenbergs

ĶF SP ex-priekšsēdētājs un LU SP vecbiedrs. Sponsori.

Dalies ar šo rakstu

Komentēt rakstu

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.