Red Bull Can You Make It

PIEDZĪVOJUMS UZ MŪŽU

Ja Tev būtu jāatstāj nauda, kredītkartes un mobilais telefons, vai Tu spētu pārceļot Eiropu, lai nokļūtu Amsterdamā 7 dienu laikā, izmantojot Red Bull kā vienīgo valūtu un norēķināšanās veidu?

UZMANĪBU. GATAVĪBU. PIETEIKTIES.

Izveido trīs cilvēku komandu, kurā katrs no dalībniekiem ir vismaz 18 gadu vecumu sasniedzis students no Latvijas. Mēs meklējam komandas, kas lūko pēc piedzīvojumiem un ir gatavi darīt trakas lietas. Izveidojiet minūti garu video, paskaidrojot, kāpēc ceļojumam būtu jāizvēlas tieši jūs. Uzņemiet video, kā vien gribat – ar telefonu, profesionālo kameru vai kā Instagram vai Snapchat storiju, un augšuplādējiet to Youtube vai Vimeo, lai līdz 2018. gada 14. februārim to pievienotu savam pieteikumam mājaslapā redbullcanyoumakeit.com. Pēc tam jūsu video tiks nodots 5 dienu ilgam publiskam balsojumam, tāpēc sāciet vākt atbalstītājus, jo katras valsts komandām, kas saņems visvairāk balsis, būs iespēja kļūt par vienu no finālistēm! Pēc publiskā balsojuma beigām neatkarīgā tiesnešu kolēģija izvēlēsies uzvarētāju komandas, kas piedalīsies Can You Make It.

TĀS NAV TIKAI SACENSĪBAS. TAS IR PIEDZĪVOJUMS.

Izvēlētās komandas tiks nogādātas uz kādu no piecām starta vietām Eiropā: Madridi, Budapeštu, Mančestru, Stokholmu vai Romu. Katrai no komandām būs jāatstāj nauda, kredītkartes un telefoni pirms starta, saņemot 24 Red Bull bundžiņas un viedtālruni ar neierobežotu pieeju virtuālajam tīklam.  2018. gada 10. aprīlī visām komandām katrā no starta vietām vienlaicīgi tiks dots starts un 1 nedēļa laika, lai nokļūtu Amsterdamā. Pa ceļam komandas izplāno savu maršrutu, ierodoties kontrolpunktos dažādās Eiropas pilsētās, publicējot ceļojuma bildes un video, izpildot pēc iespējas vairāk uzdevumus no Piedzīvojumu Saraksta un saņemot atbalstu sociālajos tīklos no līdzjutējiem mājās.

KĀDA IR RED BULL VĒRTĪBA?

Katra komanda ceļojumu sāks ar 24 Red Bull bundžām. Komandām būs jāpaļaujas uz savām bartera veikšanas prasmēm un šarmu, lai iemainītu Red Bull pret visu, kas tām būs vajadzīgs ceļojuma laikā – ēdienu, naktsmājām, transportu nokļūšanai uz nākamo kontrolpunktu, kā arī citiem papildus piedzīvojumiem, kas padarīs šo ceļojumu tik neaizmirstamu. Pirms nokļūšanas Amsterdamā, komandām jāapmeklē vismaz 6 kontrolpunkti. Katrā no tiem tiks uzdots izaicinājums, kas pārbaudīs kā ķermeņa veiklību, tā prāta asumu. Tie būs dažādi, atšķirsies pēc grūtības pakāpes un prasīs zināmu stratēģiju un radošumu. Ja izaicinājums izpildīts veiksmīgi, komanda tiek atalgota ar papildus Red Bull turpmākajām gaitām.

CEĻOJUMS BEIDZAS, BET ATMIŅAS PALIEK UZ MŪŽU.

Komandām dotas septiņas dienas, lai sasniegtu Amsterdamu, ko galu galā būs paveikuši visi studenti un kur varēs dalīties savos stāstos un  piedzīvojumos. Uzvarētāju komanda tiks apbalvota ar pārsteidzošu balvu, tomēr īstā atlīdzība pilnīgi visiem ir atmiņas un pieredze, kas gūta šī neaizmirstamā brauciena laikā.

 

TĀTAD, KO TU VĒL GAIDI?

VEIDO KOMANDU UN PIEVIENOJIES PIEDZĪVOJUMAM!

www.redbullcanyoumakeit.com

#canyoumakeit18

Autors: Megija Neimane

Dalies ar šo rakstu

Komentēt rakstu

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.