Telpu orientēšanās sacensības “Alberta kauss”

Alberta kauss

Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde, plašāk pazīstama kā „Ģeogrāfu mafija”, ielūdz visus interesentus piedalīties Latvijas Universitātes mērogā vēl nebijušā pasākumā – telpu orientēšanās sacensībās “Alberta kauss”, kas norisināsies Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē 22.martā pl.15. 

Ģeogrāfiem – tiem, kas fakultāti pazīst kā savus piecus un vairāk pirkstus, ‑ priekšrocību nebūs: ģeogrāfi un ģeodraugi uzvarētājus gan dāmu, gan kungu kategorijā noskaidros atsevišķi.

Vienlaikus dalībnieki var piedalīties arī komandu sacensībās. Komanda – tā var būt gan kursa vai fakultātes biedru pulciņš vai nopietns orientēšanās klubs. Komandu ieskaitē tiks ņemti vērā komandas divu labāko kungu un divu labāko dāmu rezultāti.

Piedalīties noteikti vari arī tad, ja pirmo reizi dzirdi vārdu salikumu “telpu orientēšanās” vai ja lieliski spēj apmaldīties trijās priedēs – šī sporta veida jaunatklājējiem pirms starta tiks sniegts īsais kurss šajā aizraujošajā aktivitātē.

Piesakies elektroniski līdz 20. marta pl. 23.59! 

Sacensības ar balvām atbalsta „Ģeogrāfu mafija” un karšu izdevniecība „Jāņa sēta”. Orientēšanās tehnisko pusi nodrošinās orientēšanās klubs „Arona”.

Facebook pasākums

Autors: Oskars Valtenbergs

ĶF SP ex-priekšsēdētājs un LU SP vecbiedrs. Sponsori.

Dalies ar šo rakstu

Komentēt rakstu

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.