Ziemassvētku balle “Starp supernovām”

Gada garākā – ziemas saulgriežu – nakts tuvojas, un tumsa pamazām pārņem mūsu dienas ritmu. Tuvojas arī kosmosa spilgtākais uzliesmojums jeb laiks Ziemassvētku ballei – naktij, kas iezaigosies kā supernova un aizdzīs tumsu ar tūkstoš sauļu gaismas intensitāti.

Vēsturnieki-filozofi, biologi un ķīmiķi apvienosies, lai 11. decembrī jau no plkst. 21.00 ienestu prieku katra tumsas (vai tuvojošās sesijas) nomākta studenta dzīvē, kopīgiem spēkiem izgaismojot LU Dabaszinātņu akadēmisko centru Torņakalnā. Gādā par iespaidīgu smokingu, košu kleitu un gaumīgu ziedu rokassprādzi, jo spožās balles dresskods ir „Vintage prom”. Ja ieradīsies ar limuzīnu, aplausi garantēti.

Par gaišu gaisotni rūpēsies ne tikai gaismas, bet arī dzīvā mūzika; uzstāsies grupa “Cits kvartāls”. Paralēli dejām varēsi parādīt savu supernovas talantu, izdziedoties karaokes telpā, fotostūrī iegūt klasiskas „Prom night” fotogrāfijas, kā arī piedalīties dažādās aizraujošās viktorīnās un spēlēs. Par vakara galveno notikumu šogad kļūs balles karaļa un karalienes vēlēšanas! Galdiņu rezervēt šoreiz nav nepieciešams, jo pasākuma organizatori būs parūpējušies, lai vietas pietiktu visiem!

Par ieejas kartēm jautā savā pašpārvaldē. Baumo, ka uz vietas ballē tas būs mazāk izdevīgi, taču, ja, dodoties pēc ieejas kartes, paņemsi līdzi Ziemassvētku dāvanu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bērniem (spēles, rotaļļietas, saldumi u.c.), piedāvājums kļūs izdevīgāks.

Kā ierasts, pasākumā aizliegts ienest stikla taru.

Pasākumu atbalsta: Z/s Zaļenieku kokaudzētava, prezervatīvi One Touch, RedBull, Piebalgas alus un Pērnes čipši.

Facebook pasākums

Autors: Baiba Pērkone

ĶF SP un LU SP biedrs

Dalies ar šo rakstu

1 komentārs

  1. Sveiki! Cik maksā biļetes? Un ,ja netiek līdz 5dienai uz fakultāti ,tad varēs arī uz vietas dabūt biļetes? Un vai ir kādas vietas,kas ir jārezervē?

    Post a Reply

Komentēt rakstu

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.