• Aktīvās Sastāvdaļas
  • 1gb Smart Auto Stepper LĪDZSTRĀVAS Motors Vadītājiem, Vairogs L293D Izplešanās Attīstības Padome DIY KOMPLEKTS Mega UNO
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4

1gb Smart Auto Stepper LĪDZSTRĀVAS Motors Vadītājiem, Vairogs L293D Izplešanās Attīstības Padome DIY KOMPLEKTS Mega UNO

€2.86

€2.72

  • Iepakojuma Lielums: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Svars: 0.1kg (0.22lb.)

Recenzija
Novērtējums | Uzrakstīt recenziju

Apskats:

Mehānisko Vairogu, kas ir balstīta uz L293, kas ir dual pilna tilta vadītāja izstrādāts, lai veicinātu induktīvās slodzes, piemēram, releji, solenoids, DC un soļu motoru. Tas ļauj jums vadīt divas LĪDZSTRĀVAS motori ar jūsu kuģa, kontrolējot ātrumu un virzienu, katrs patstāvīgi. Jūs varat arī pasākuma mehānisko pašreizējo absorbcijas katru motoru, starp citām funkcijām. Vairogs ir TinkerKit saderīgu, kas nozīmē, jūs varat ātri izveidot projektus, iespraužot TinkerKit moduļi uz kuģa.

Kopsavilkums : Darba Spriegums ir 5V uz 12V Motoru kontrolieris L293D , Diski 2 LĪDZSTRĀVAS motori vai 1 stepper motors Max strāva 2A vienu kanālu vai 4.A max (ar ārējo barošanas avotu) Pašreizējā sensora 1.65 V/A "Free running" stop un bremžu funkcija Jauda :

Uz Arduino Mehānisko Vairogu, kas jābaro tikai ar ārējo jaudas padevi. Jo L293 IC, kas uzstādīts uz vairoga ir divi atsevišķi jaudas savienojumu, viens par loģiku un vienu mehānisko piegādes vadītājs. Nepieciešamo mehānisko pašreizējo, bieži vien, pārsniedz maksimālo USB pašreizējo reitingu.

Ārējās (bez USB) varas var nākt vai nu no MAIŅSTRĀVAS-LĪDZSTRĀVAS adapteris (pie sienas izaugums) vai akumulatoru. Ar adapteri var savienot ar tapām 2.1 mm centra-pozitīva kontaktdakšu Arduino valdes strāvas ligzda, uz kuriem mehānisko vairogu, kas ir uzstādīts, vai, savienojot vadus, kā rezultātā jaudas padeve, lai Vin un skrūvējamām spailēm GND, kas rūpējas, ievērot polaritāti.

Lai izvairītos no iespējamiem bojājumiem, kas Arduino kuģa, uz kura vairogs ir uzstādīts, mēs ieteiktu, izmantojot ārēju barošanas avotu, kas nodrošina sprieguma starp 7 un 12V. Ja jūsu motors ir nepieciešami vairāk nekā 9V mēs iesakām, ka jūs atsevišķu elektrības līnijas vairoga un Arduino kuģa, uz kura vairogs ir uzstādīts. Tas ir iespējams, samazinot "Vin Savienojumu" jumper laist atpakaļ pusi no vairoga. Absolūtā robeža par Vin, pie skrūvju spailes ir 18V.

Barošanas pins ir šādi: Vin uz skrūvju spaiļu bloku, ir ievades spriegumu uz motora, kas savienota ar vairogu. Ārējais barošanas saistīta ar šo pin kodu, arī sniedz enerģiju Arduino kuģa, uz kura ir uzstādīta. Samazinot "Vin Savienojumu" jumper jums veikt šo specializētu barošanas līniju attiecībā uz mehānisko. GND Zemes par skrūvju spaiļu bloku.

Vairogs var piegādāt 2 ampēros uz kanālu, kopā 4 ampēri maksimāli. Ieejas un Izejas :

Šis vairogs ir divas atsevišķas kanāliem, ko sauc par A un B, ka katras lietošanas 4. Arduino adatas, lai disku, vai jēga motoru. Kopā ir 8 tapām izmantot par šo vairogs. Jūs varat izmantot katru kanālu atsevišķi, lai vadīt divas LĪDZSTRĀVAS motori vai apvienot tos vadīt vienu no bipolāriem stepper motor.

Vairogs ir tapas, dalot kanāls ir redzams tabulā zemāk: Funkcija pins par Ch. A pins par Ch. B Virzienā D12 D13 PWM D3 D11 Bremžu D8, D9 Pašreizējā Sensora A0 A1

Ja jums nav nepieciešams Bremzes un Pašreizējā Sensora un jums arī nepieciešams vairāk pins jūsu pieteikumu, jūs varat atslēgt šo funkciju griešanas attiecīgo džemperi uz muguras pusi no vairoga.

Papildu ligzdas uz vairoga ir aprakstīts šādi: Skrūve termināls savienot dzinēji un to jaudas padevi. 2 TinkerKit savienotāji divas Analogās Ieejas (balto), kas savienota ar A2 un A3. 2 TinkerKit savienotāji divas Aanlog Rezultāti (oranžā krāsā, vidū), kas savienota ar PWM produkciju uz adatas D5 un D6. 2 TinkerKit savienotājiem par TWI interfeiss (balts ar 4 pin), viens ievades un citu produkciju.

Motors savienojumi:

Matēta DC motoru. Jūs varat vadīt divus Matēts LĪDZSTRĀVAS motorus, kurus savieno divi vadi no katra viena ir (+) un (-) spailes skrūvi katram kanālam A un B. Tādā veidā jūs varat kontrolēt savu virzienu, nosakot AUGSTU vai ZEMU DIR un DIR B tapas, jūs varat kontrolēt ātrumu, mainot PWM un PWM B cikls vērtības. Bremzes un Bremžu B tapām, ja iestatīts AUGSTS, būs efektīvi bremžu LĪDZSTRĀVAS motorus, nevis ļaut viņiem palēnināt ar griešanas jauda. Jūs varat izmērīt pašreizējo iet caur DC motor, lasot SNS0 un SNS1 adatas. Par katra kanāls būs spriegums ir proporcionāls izmērītā strāva, ko var lasīt kā parastu analogā ievade, izmantojot funkciju analogRead() par analogās ieejas A0 un A1. Jūsu ērtībai tas ir kalibrēts būt 3.3 V, kad kanāls ir sniegusi savu maksimālo iespējamo pašreizējā, kas ir 2A.

Fizikālās Īpašības :

Maksimālais garums un platums Mehānisko Vairogu PCB ir 2.7 un 2.1 collas, attiecīgi. Četru skrūvju caurumi valde varētu attiecināt uz virsmas vai lietu. Ņemiet vērā, ka attālums starp digitālo tapas 7 un 8 ir 160 mil (0.16"), nav pat vairākus 100 mil atstarpes citas adatas.

Iepakojums Saraksts:

1* L293D Izplešanās Attīstības Padome

  • Zīmola Nosaukums: SZFYDOSH
  • Pieteikums: paplašinot valdes
  • Stāvoklis: JAUNS
  • Veids: Atvērtā koda aparatūras
Alema 95 M
2018-03-09
4/5
Good

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Jūs varat arī patīk

Augstākās kvalitātes.