• dažādi
  • HJ-580 Minimālais BLE Sērijas Pārraides Modulis DA14580 5*6,2 mm Ļoti Zemas Jaudas Diapazonam Antena
img 0
img 1
img 2
img 3

HJ-580 Minimālais BLE Sērijas Pārraides Modulis DA14580 5*6,2 mm Ļoti Zemas Jaudas Diapazonam Antena

€22.85

  • Iepakojuma Svars: 0.5kg (1.10lb.)
  • Iepakojuma Lielums: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Vienības Veids: daudz (4 gabali/daudz)

Recenzija
Novērtējums | Uzrakstīt recenziju

Visi DA14580 moduļi tiek īstenoti ražošanu, un šobrīd tajā ir vairāk nekā 10 klientiem partijas izmantošanu, ir izturējušas laika pārbaudi, vairāk un vairāk klientu, sazinieties ar mums, lai nopirktu paraugu testēšanai, tas arī pierāda, ka stabilitāti un funkciju modulis mūsu spēcīga, vēlreiz paldies par atbalstu, veco un jauno klientu,Mums ir šādu svinīgu instrukcijas par mūsu produktiem:

1, HJ-580 sērijas sērijas pārraides modulis (master-slave integrāciju, vergu, zemsprieguma versija) netiks izmantotas dažas stundas, dienas vai desmitiem dienu laikā pēc tam, kad savienojumu nevar būt par situāciju.

2, neparādīsies lietošanas laikā reset, avārijas un tā tālāk.

3, seriālo portu nebūs nosūtīt un saņemt datus, kas noveda pie sabrukuma visas DA14580 gadījumā.

................... Un tā tālāk un tā tālāk, daudzas problēmas nav mūsu moduli, kā mēs visi zinām, DA14580 attīstības grūtības, salīdzinot ar TI un Ziemeļvalstu dažas lielas, bet DA14580 noteikti ir ļoti labs produkts, enerģijas patēriņš ir noteikti viszemāko;

Mums nav šīs problēmas, mūsu izpratne par Bluetooth protokolu steks un lietošana ir tiešām pavadīts daudz laika, tikai laiks var pierādīt, ka tas, kas ir iemesls, kāpēc mums ir tikai viens galvenais modulis, jo DA14580, un no uzņēmēja mašīna kopā un ir nepieciešams, lai atrisinātu problēmu, kas vairāk nekā tikai. Daudzas problēmas trīs.

Mēs īpaši gaidīti vecāki iegādi DA14580 iet modulis, iegādāties dažas vairāk, gaismas teikt bezjēdzīgi, pēc tam, savukārt, būs zināt.....

V3.0 redakcijā:

Jūnijs 16, 2015

Atjaunināt saturu:

1, vispusīgi atjaunināt ierīces nosaukumu, kas ir viens meistars cauri noklusējuma ierīces nosaukumu "HJ-580X", tikai no mašīnas pārraides iekārtas noklusējuma nosaukumu "HJ-580", tādu pašu nosaukumu un tipu, var viegli atšķirt un izmantot.

2. risinājums, lai mainītu ierīces nosaukumu dažreiz neizdodas kļūdu moduli firmware jaunas varēsiet pārveidot parasto ierīces nosaukums (ar grozījumiem, izmantojot mobilo tālruni, atvienojiet HJ-580 (X) vienu vai divas reizes, var būt efektīvs, vispirms atrodiet pievienotās ierīces un automātiski parādītu atjaunina nosaukumu.).

3, kad savienojuma valsts, izpildīt BONDMAC saistošu, kad iekārtas darbība, HJ-580 (X) pārbauda pašreizējo savienojumu (neatkarīgi no pašreizējās darbības režīms ir vēl no uzņēmēja mašīna) iekārtas, kas ir saistītas ar MAC adresi ierīci, kad tests nav tas pats, automātiski tiek atvienots, pēc tam sākt apraidi (no mašīnas) vai skenēšana (uzņēmēja), pievienojot jaunu saistošu iekārtas.

4, pievienot komandu no mašīnas režīmā: atvienojiet to un pārtraukt apraidi.

5, add komandu uzņēmējā režīmā: atvienojiet un apturēt skenēšanu.

6 lietošanas režīmā programmatūras konfigurācijas dokuments ir atjaunināts uz V3.0 versiju: papildu informāciju datu satura norādes. (piemēram, ja komanda ir nosūtīta, HJ580 (X) atgriež karoga komandu izdodas un izpilda.)

7, mainīt kādu kļūdu, atkal uzlabot stabilitāti un uzticamību pārraides moduli.

Galvenais:

Viens, & & HJ-580 sērijas pārraides modulis; Android sistēma raiduztvērēju tests; APP ir uzsākusi & &

Nosaukums: Hong Jia elektronisko HJBLE V1.7

Paskaidrot:

1, šī APP ir tikai iespēja meklēt un pievienojiet HJ-580 iet caur moduli, un tikai tad var nosūtīt un saņemt paziņojumu tests ar moduļiem, kas ražoti mūsu uzņēmumā.

2, šī programma attiecas tikai uz vairāk nekā 4,3 no Android sistēma, mums ir izturējis pārbaudi.

3, jo tas ir tikai testa saņemšanu un sūtīšanu programma, tas nodrošina testa platformas lietotājiem, lai apstiprinātu mūsu iet caur moduli.

4, BLE datu nosūtīts uz mobilo tālruni APP, lūdzu, mosties BLE, vai BLE var saņemt tikai LIETOTNES datus, un nevar nosūtīt datus uz PROGRAMMU.

5, šī APP nodrošina neierobežotu baitu skaits raiduztvērēju režīmā ar nr. 20 baits limitu. Un mums ir funkciju nosūtot un saņemot baiti!

Divas, IOS iet cauri testa procedūras ir pārbaudījuši cauri, mēs visi varam HJBle App Store, jūs varat lejupielādēt bezmaksas:

Trīs WINDOWS PHONE 8.1 sistēmas BLE testa avota, mēs esam paredzēti.

  • Veids: Gaisa Kondicionieris Daļas
Dusea2805
2018-03-05
5/5
Have not tested the modules yet, but they are indeed pretty tiny - perfect for my needs!

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Jūs varat arī patīk

Augstākās kvalitātes.