• dažādi
  • ZVS Bezvadu Pārraides Modulis augstsprieguma Loka Tesla Coil Atdzist DIY augstsprieguma Barošanas
img 0
img 1
img 2

ZVS Bezvadu Pārraides Modulis augstsprieguma Loka Tesla Coil Atdzist DIY augstsprieguma Barošanas

€19.58

  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Iepakojuma Svars: 0.5kg (1.10lb.)

Recenzija
Novērtējums | Uzrakstīt recenziju

Rūdolfs Productions

Tas ir Ārzemnieki, kas ir paredzēti flyback vadītāja shēma, ko izmanto, lai vadīt augstsprieguma paketi, kā nulles sprieguma komutācijas (Nulles Sprieguma Komutācijas), un ir plaši sauc par "&ldquo"; ZVS". Jo tā augstu jaudu, zemu siltuma, vienkāršs un uzticams fani ir plaši izmanto braukšanas dzirksteļspraugas Tesla coil (SGTC) un Jēkabs, Markss ģenerators, kāpnes. Shēmas diagramma ir mana glezna, lai gan glezna ir ļoti slikti, bet vēl nav kopēts ar vairākiem veikaliem pagātnē, tas ir, cik bezkaunīgs ... ...

Marvel studija uzsāka šo ZVS draiveri, ķēdes, izmantojot augstas kvalitātes sastāvdaļas, augstu uzticamību, spēcīgu varu. Ievadi 12-24V līdzstrāva, LABI ir pārslēdzama strāvas padeve, svina-skābes baterijas vai litija baterijas barošanas avotu, var izmantot arī transformators, pēc taisngriezis filtrs barošanas, filtra kondensators ir ne mazāk kā 10000uF . Izejas augstsprieguma līdzstrāvas .

Ieejas spriegums 12V izejas 10000V, pull loka trīs vai tik cm

Ieejas spriegums 24V, izejas 2000V, vai arī tā, pull loka apmēram piecu centimetru

12V barošanas, vispārējās tiesības par 50W, jūs varat strādāt nepārtraukti, 24V barošanas, vispārējās tiesības par 100W, ilgu laiku, augsta spiediena paketes siltuma. Jo ilgāk velkot loka, jo lielāka jauda, jo ātrāk drudzis

Šī diska kontūrā ir pieņemti sastāvdaļas, visi ir jauni un oriģināli Nekad nav sagriezti stūros. Daži pārdevēji nav sagriezti stūros Dzelzs serdes, kas Vēl atvainojas pateikt, ko? Ferīta gredzenu Viegli piesātinājumu ... ... uz plates ir dubultā novietotās loksnes; visu atpakaļ, tiek izmantots kā cilpu rezonanses ķēdes, pretestība ir maza, siltuma ir mazāk, siltuma izkliedi ir labs, un rezultāti ir lieliski, un lietderība modelis nav iespējams salīdzināt ar vienu paneli.

Demo video (24V ieejas):

Tas ir klientu loka zīmējums, ar pārsteidzošu garums 20 cm! Tomēr, tas var izraisīt ķēdes strādāt pie varas un tas būs drīz, ir bojāts. Jēkabs arī spēlēt kāpnes pareizi:

[suite priekšrocība]

Pastāv vairākas priekšrocības, izvēloties mūsu suite, salīdzinot ar citām mājām:

1, high-end double-sided PCB, garums, platums un augstums 69*56*34mm gabals. Atpakaļ uz visu laukumu tiek izmantots kā primārā rezonanses ķēdes kondensatora un augstsprieguma pakete , Lielu teritoriju, ko Tā ir maza pretestība, maz siltuma un ātri siltuma izkliedi, Tas ir labāk, lai ir alvas bez rokām nekā alvas Un vairāk sakopta un skaista.

2. Dzelzs kodolu magnētisko gredzenu, ko izmanto šī shēma ir speciāli veidoti, lai lielās rūpnīcas. Ar induktivitāte ir 90-100uH, ka enameled vads ir 1.2 mm diametrā, un tur ir maz apkure ar lielu strāvu. Dažos veikalos, lai ietaupītu izmaksas, dobu induktivitāte vietā izmanto dzelzs kodolu magnētisko gredzenu.

3, Izmantot jaunus importēti IRFP250 importa, IRFP250 kājām ir ļoti spilgtas, un ar pin ir izgatavots no baltā matēts, pusi no silīcija galveno jomu tikai importētās caurules, šis caurules ir rakstīts uz iepakojuma "ANTISTATISKA SAMONTĒTI ĶĪNĀ", kas nozīmē, Ķīniešu paketi. Daži pārdevēji iegūt atjaunotas vai izjaukt caurules Izlikties jaunu Likts uz klāja, lai ievilināt patērētājus, lielu melnu sirdsapziņu.

4, Optimizēta maršrutu, Tas garantē spēcīgu veiktspēju, kamēr vēl ir mazākais apjoms vairs Nav apnikt ar mazām rūtiņām, kas nav fit.

5, Tā pieņem CE sertificēts augstas kvalitātes pašreizējo termināli, ņemot vērā gan drošību un skaistumu, Atšķirībā no dažiem pārdevējiem, lai pieņemtu dažus trikus, lai iegūtu ļoti lielu termināla, tas ir absolūti nevajadzīga.

5, augstākais izmaksu rādītājus. Ar pilnu komplektu jaunu augstspiediena pakete, kamēr 50 juaņu!

Mūsu ZVS augstsprieguma elektroapgādes izmanto visas jaunu krāsu TV augstsprieguma pakete, mazumtirdzniecības cena 15 juaņa a. Dēļ augstsprieguma pakete, modeļa numuru, un ZVS circuit par augstsprieguma iepakojuma veids un nav absolūti nepieciešama, lai veikalā negarantē augsta spiediena paketes citā periodā, lai iegādātos ZVS ar paša tipa nav garantijas, augstspiediena iepakojuma veids un bildes parādīt tieši to pašu. Sastāvdaļas tipa Numurs, Double sided PCB kuģa 1 BM1200V 0.33 uF kondensators 2 Dzelzs serdes, kas inductor 1 IRFP250 MOS caurule 2 MOS cauruļu siltuma izlietne 2 M3 skrūves 2 10K pretestību 2 1N4742 12V1W regulatora caurulīte 2 fr107 2 470 eiro 2W pretestība 2 3 caurumu kontaktligzda 1 2 caurumu ligzda 1 augstspiediena maisā 1

Double sided PCB kuģa, izmērs 69*56mm

Metināšanas gatavā produkta piedziņas ķēdes, augstums aptuveni 34mm gabals

======================================= =

Labāko piedāvājumu!!!

Ar IRFP260N lauka efekta tranzistoru ar 50A strāvu, lielo tekošā terminālis, kas rada mazāk siltuma, un to ir ērtāk lietot! Šo punktu vadīt tikai 30 juaņa!

====================================

Augstas kvalitātes augstspiediena pakete

Mūsu izvēle augsta spiediena iepakojumā, maza platība, liela jauda, liels spiediens, neparasti augsta sprieguma iepakojums nav salīdzināmi. 24V ieejas, daudzi augstsprieguma paketes notiks starp dzirksteles, insults, un šī augsta spiediena pakete nebūs, tā kvalitāte ir ļoti ticami, un jauda var sasniegt 200 vati!

Pilns komplekts elektroshēmas

Indukcijas apkures darbi, jo LC rezonanses pašreizējais ir ļoti liels, tik daudz ir nepieciešams, lai pievienotu ūdeni apkures caurules, iecirkņa jauda ir zema, ilgu laiku, indukcijas sildīšanas var izraisīt bojājumus, to pašu versiju, Taobao līdzīgas shēmas nav ļoti piemērots indukcijas apkure, ir draugi, var izmantot šo var darīt indukcijas apkures to var vadīt augsta spēcīgs pakešu draiveris:

  • Veids: Gaisa Kondicionieris Daļas

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Jūs varat arī patīk

Augstākās kvalitātes.