• Sakaru Iekārtas
  • EPN70 BPON/EPON/GPON PON Optiskās Jaudas Mērītājs Kabeļu Testeri angļu Versija
img 0
img 1
img 2
img 3

EPN70 BPON/EPON/GPON PON Optiskās Jaudas Mērītājs Kabeļu Testeri angļu Versija

€201.95

  • Iepakojuma Svars: 1.0kg (2.20lb.)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Recenzija
Novērtējums | Uzrakstīt recenziju

Motīvs:

•Nodrošina atšķirīgas enerģijas vērtības 1310 nm, 1490 nm un 1550 nm

•Iet cauri mērīšanas

•Vienlaicīgi pasākumus, un parāda balss, datu un video attēlus uz dažādām PON arhitektūra

•Rokasgrāmata kalibrēšanas

•Enerģijas taupīšanas režīms: aptuveni 10 minūtes netiek veiktas nekādas darbības tiks izraisīt ierīces auto power off (var tikt atcelts)

•Noteikto atsauces vērtību katram vilnis

•Pilnīga enerģijas var atbalstīt virs 36 stundas darbība

Specifikācija:

EPN70

Mērījumu diapazons

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm

1490 nm: +10 ~ - 50 dBm

1550 nm: +25 ~ - 45 dBm

ORL

APC: 55 dB; UPC: 35 dB

Iet caur ievietošanas zudumu

Precizitāte

± 0.5 dB (pārraušanas signāls)

± 0.2 dB

Slieksnis komplekti

10

Datu Glabāšana

100

Savienotājs

SC/APC (var pielāgot citus savienotājus)

Auto Power Off

Nē darbību 10 minūtes (var tikt atcelts), Zems baterijas enerģijas

Akumulatora Uzlādes

Darbojas Laikam

36 stundas iepriekš

Uzglabāšanas Temperatūra

-20 -- +60 °C, 90%RH

Darbības Temperatūra

-10 -- +50 °C, 90%RH

Strāvas Padeve

3 * * AA baterijas vai AC/DC adapteris

Izmērs

190mm * 90mm *40mm

Svars

Par 450g

Transports:

1. Mēs organizēt sūtījumu no pirmdienas līdz piektdienai. Kuģniecības ietver iepakojumu, un maksas par pakalpojumiem.

2. Tas aizņem aptuveni 30-40 dienas (ASV, SA, AU). Citās valstīs 40-60 darba dienu laikā, precīzs piegādes laiks ir atkarīgs no pasta procesā.

3. Ja nesaņemat savu uzvarētāju prece (s), 30 darba dienu laikā, lūdzu, atstājiet ziņu vai E-pastu, sazinieties ar mums, mēs darīsim visu iespējamo, lai atrisinātu jebkādas problēmas ar jums.

Atsauksmes:

1. Mēs automātiski atstāt pozitīvu atgriezenisko saiti, lai katram pircējam, lai pabeigtu darījumu.

2. Mēs uztur augstus standartus veikšanu 100% klientu apmierinātību! Atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mums.

3. Labas komunikācijas, var atrisināt visas problēmas, ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs nekavējoties atrisināt problēmas, ko jūs piedzīvojat

Maksājums:

1.mēs pieņemam Alipay ,Mēs pieņemam, izmantojot drošu maksājumu procesors Darījuma.

2.Maksājums ir jāveic drošu maksājumu procesors Darījuma.

3.Ja jūs nevarat pārbaudīt tūlīt pēc tam, kad tuvu,lūdzu, pagaidiet dažas minūtes un mēģiniet vēlreiz Maksājums ir jāpabeidz 3 dienu laikā

4.Mēs tikai kuģis Alipress apstiprinātu adresi.

Atgriešanās:

1.Mēs cenšamies 100% apmierinātību.

2.Mēs garantējam, ka vienumu, kas jūs pirkumu objektu, mēs aprakstīts šeit ,un ir tādā stāvoklī aprakstīts.

3.Ja prece pienāk un nav tā, kā aprakstīts, lūdzu, sazinieties ar mums atgriezt preci apmaiņā.

4.Atgriezties nevar piekrist kāda cita iemesla dēļ.

5.Lūdzu, ziņojiet par 3 dienu laikā un atgriezt mums 7 dienu laikā no saņemtajiem datums apmaiņu.

  • 1490nm Mērījumu Diapazons: -50~+10dBm
  • 1310nm Mērījumu Diapazons: -35~+10dBm
  • 1550nm Mērījumu Diapazons: -45~+25dBm
  • Zīmola Nosaukums: jyttek
  • Optiskā pieslēgvieta: SC/APC

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Jūs varat arī patīk

Augstākās kvalitātes.