• Sakaru Iekārtas
  • Bezmaksas Piegāde 50gab/daudz Singlemode Simplex PVC 0.9 mm 1,5 Metru SC/UPC Optisko Šķiedru Bize SC/UPC Bize
img 0
img 1

Bezmaksas Piegāde 50gab/daudz Singlemode Simplex PVC 0.9 mm 1,5 Metru SC/UPC Optisko Šķiedru Bize SC/UPC Bize

€35.89

€33.37

  • Iepakojuma Svars: 0.5kg (1.10lb.)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 20cm x 20cm x 5cm (7.87in x 7.87in x 1.97in)

Recenzija
Novērtējums | Uzrakstīt recenziju

Bezmaksas Piegāde 50gab/daudz Singlemode Simplex PVC 0.9 mm 1,5 Metru SC/UPC Optisko Šķiedru Bize SC/UPC Bize

Apraksts

SC optisko šķiedru bize ir pieejams gan vienā režīmā un multimodālu versijas un ir pilnībā intermateable ar NTT-SC produktiem. Gan vienā režīmā un multimodālu versijas SC šķiedras patch nāk ar cirkonija keramikas gredzenu ar pre-pulēta UPC profils un izliektu sfērisku beigām. Šie beigām sejas tipiem ļauj ātrāk pulēšana un muguras pārdomas un optisko zudumu, vienlaikus nodrošinot maksimāli atkārtojamība.

Pieteikumi

· FTTH

· LAN,TERITORIĀLIE TĪKLI,KABEĻTELEVĪZIJAS,CCTV

· Pieņēmumu iekārtas

· Datu apstrādes tīkli

· Rūpniecības ,mašīnbūves un militāro

· Testa iekārtu un aktīvo ierīci izbeigšana

Funkcijas

· Insert-pull, ievadiet orientētu sakabes mehānisms, kas ļauj ļoti iespējams atkārtot, low-loss savienojums

· Simplex,Duplex un Multi-core piederumi ,piemēro standarta un īpašā struktūra

· Vienā režīmā

· UPC poļu

· Atbilst Telcordia GR-326-CORE Specifikācija

· Materiāla plastmasas spraudni Atbilst pieprasījuma UL94V-O un Standarta RO

Specifikācijas

Priekšmeti

Vienā režīmā

Vairākrežīmu

PC

UPC

APC

62.5/125

50/125

50/125 10G

Ievietošanas Zudumu

Atgriešanās Zaudējumu

≥45dB

≥50dB

≥60dB

≥35dB

Izturība

Darbības Temperatūra

No -40 līdz +75

No -40 līdz +75

Gredzenu Caurumu Izmēri

125.0+1/-0um, Conentricity:≤1um

125um,Conectricity:1≤3um

125.3+1/-0um, Conentricity:≤1um

127um,Conectricity:1≤3um

125.5+1/-0um, Conentricity:≤1um

128um,Conectricity:1≤3um

SC/UPC-SM-0.9 mm-1,5 m optiskās šķiedras Bize.

· Savienotāji: SC SC

· Core: Single Mode Fiber

· Blīvums: Simplex

· Apdare/Izmērs: UPC poļu

· Garums: 1,5 Metru(s)

· Diametrs 0.9 mm

  • Zīmola Nosaukums: AUA
Gabardjoba
2017-11-30
5/5
Got it today, Awesome

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Jūs varat arī patīk

Augstākās kvalitātes.