• Sakaru Iekārtas
  • 10 pc, SC/UPC-2.0 mm-PVC-SM(G652D)-Dzeltens-2m Optiskās Šķiedras Bize
img 0

10 pc, SC/UPC-2.0 mm-PVC-SM(G652D)-Dzeltens-2m Optiskās Šķiedras Bize

€10.20

  • Iepakojuma Svars: 0.2kg (0.44lb.)
  • Vienības Veids: Iepakojums
  • Iepakojuma Lielums: 16cm x 11cm x 5cm (6.30in x 4.33in x 1.97in)

Recenzija
Novērtējums | Uzrakstīt recenziju

1 Apraksts

Fiber optic patch cord un izvadu var savienot ar dažāda veida savienotāji, piemēram, ST, FC, SC, LC vai MU. Ar augstas kvalitātes keramikas gredzenu, tas ir labi, atbilstības un zemu Ievietošanas Zudumu. Un tas ir plaši izmanto Telekomunikāciju Tīkli, Datu Pārvades, Testēšanas Iekārtām un LAN KABEĻTELEVĪZIJAS utt.

2 Funkciju

Zems ievietošanas zudumu un atpakaļ pārdomas zaudējumu

Labas apmaināmība

Laba Izturība

Augsta temperatūras stabilitāte.

Augstākās Kvalitātes Standarta PC/UPC/APC Pulēšana

Standarts: IEC B Pakāpes

3 Zīmējumu

4 Optisko Veiktspēju

Postenis SC/UPC

Testēšanas Viļņa garums(nm) 1310 &1550

Ienestie Zudumi max(dB) 0.25

Atgriešanās Zaudējumu (dB) 50

5 3D Specs:

Postenis UPC Φ2.5mm

Rādiuss Līknei (mm) 7-25

Apex Nobīde (um) ≤50

Šķiedras Augstums (nm) 0-0.5

Pulēšanas Leņķis (°) 0±0.3

6 Produktu Kontrole

7 Kabeļu Rezultātiem:

8 Pieteikumi:

Šķiedru Optikas sakaru sistēmu;

Optisko piekļuves tīklu;

KABEĻTELEVĪZIJAS

Optiskās šķiedras datu pārraides

Optiskās Šķiedras Testēšanas Iekārtas

  • KABEĻA IZMĒRS: 2.0 mm
  • garums: 2m
  • Savienotājs: SC/UPC
  • Iepakojums: 10pcs vienā lielā polietilēna maisā
  • Savienotāja tips: SC/UPC
  • Saderīgs: Pielāgota Markas
  • Optiskās Šķiedras Tips: Vienu Modeli (G652D)
  • Materiāls: PVC
  • Kabeļa Krāsa: Dzeltena
  • Objekta Garumu: 2m
  • Modeļa Numurs: P01-008
  • Zīmola Nosaukums: CICVCHC

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Jūs varat arī patīk

Augstākās kvalitātes.